В голові завжди багато думок, вони або нові або оновлення старих, але каша найдеться якась завжди в голові. З кожним днем, з кожним роком думок набирається все більше і більше.

І приходить момент коли наступає буфер оверфлов.

З досвіду робочого знаю що є багато методологій впорядкування та подальшого використання тих чи інших повсякденних задач. Тому вирішив спробувати використати декілька робочих щаблонів в житті, з метою отримання позитивних исновків, та ще й переконатись чи працюють загально відомі методи.

Власне що мною керувало щоб створити цей блог – “треба зібрати думки до купи“. В житті є багато важливих тем на які можна говорити, роздумувати, аналізувати, але в кожному випадку людина, якщо вона унікальна особистість має свою точку зору, своє бачення тої чи іншої субстанції. Така композиція багатьох сутностей які поокремо дуже розрізнені і розкидані має привнести до мого життя щось нове.

Я буду викладати тут думки по ходу їх виникнення в мої голові, а також збирати ті які накопичились в мене вже на протязі Х років. В результаті має “вималюватись” якась цілісна картина.

Advertisements