Одного дня мені запропонували взяти участь в соціальному проекті в межах моєї роботи. 

Будучи зацікавленим в майбутньому ІТ сфери Івано-Франківська, я не міг відмовитись від такої пропозиції.

Отож, від імені групи учасником якої я являюсь, хочу повідомити вам наступне.

Колишніх студентів не буває 🙂

Відомі ІТ компанії Івано-Франківська (Softserve, Eleks, Softjourn) в тісній співпраці з відомими вузами міста підтримують на постійній основі групу людей, які зацікавлені в ІТ сфері.

Івано-Франківські ІТ Студенти

Inline image 1
Група розпочала своє існування ще в середині 2012го року запустивши онлайн версію в соціальній мережі Вконтакте:

IF_IT_S_vk

На даний момент більше ніж 400 людей мають змогу слідкувати за оновленням групи.
Зараз група на стадії формування та збільшення/залучення учасників.

Девіз групи – “Колишніх студентів не буває”. Цим ми хочемо сказати та підтвердити власним досвідом, що процес навчання – вічний і завжди новий та інтересний на кожному із кроків пізнання. Вчитись можна завжди, головне бажання.

Мета групи – зібрати всіх людей пов’язаних з ІТ: від тих хто ще готуються піти в сферу ІТ, але мало що знає про ІТ галузь (або хочуть, але не знають кого спитати)
до тих хто вже пов’язаний з ІТ певний час, і готовий поділитись своїми знаннями з іншими. Сформувавши спільноту таких людей, ми зможемо говорити про ІТ вже не як про галузь, а як про вагомий кластер розвитку суспільства в Івано-Франківську та області.

Найближчим часом ми плануємо зробити зустріч в реальних умовах в межах Івано-Франківська, тому приєднуйтесь до групи в соц. мережі Вконтакте, і ми будемо тримати вас в курсі майбутніх подій.

Напрями в яких ми будемо розвиватись або “Вам до нас якщо …”:

 • Вам цікава математика. А ще більше цікаво, як важкі математичні задачі закладені в комп’ютер.
 • Ви любите копирсатись в залізних нутрощах вашого математично підкованого друга.
 • Ви вже перепробували всі операційні системи і хочете щось краще, маєте думки в цьому напрямі або знаєте як написати найкращу систему в світі.
 • Телефони та інші мобільні пристрої для вас не тільки засіб зв’язку та місце зберігання медіа, а й платформа де ви хотіли б писати свої програми.
 • Ви на роздоріжжі чи програмувати на Java чи на .NET чи інших мовах. Вам важко розібратись в великій кількості мов і ви потребуєте поради.
 • Ви були на багатьох інтернет сайтах і їх функціональність чи дизайн вам не подобається, і у вас є своє бачення Web-UI.
 • Ви має бажання та пристрасть протестувати будь що при різних умовах і вам це приносить задоволення.
 • Ви слідкуєте за різноманітними сервісами, які проявляються в комп’ютерній сфері і розуміючи їх раціональну вигоду хотіли б створювати подібні.
 • Ви креативна людина, ви в курсі що ІТ сфера може багато чого зробити і ви готові генерувати нові ідеї хоч кожного дня.
 • Ви не ІТ-шник але дуже цікавитесь цією галуззю з метою поширення інформації про неї, чи ви якось опосередковано пов’язані з ІТ галуззю.
 • І врешті-решт, ви цікава, весела і комунікабельна людина з організаційними навичками  і вам подобається організовувати різні вечірки на комп’ютерну іт-шну тематику та ще й не боїтесь ІТ-шних сленгів, тоді ви нам більше ніж просто потрібні.

Ці та багато інших сфер ми плануємо обговорювати з вами. Ми будемо надзвичайно раді побачити ваш талант і дати йому правильне використання. Будучи з нами ви матимете нагоду набратись нових знань та поділитись знаннями з іншими учасниками групи. Крім вище наведених напрямів, ви також можете запропонувати щось нове, а ми вам в цьому допоможемо.

Залишайте нам ваші коментарі, ваші відгуки про групу, ми будемо раді обдумати будь які пропозиції та ідеї.

Advertisements