Правила життя [v1.10]

Ті хто вже в блогосфері не перший рік, знають такі заголовки постів. Але напевно більшість з них будуть розчаровані написаним нижче.

life-rules

Адже, мої правила життя я описую по іншому – згідно наведеного нижче правила №1. Я пишу даний пост в своєму стилі. Мені сподобалась ідея, я її підхопив, але не буду робити сліпий “фоловінг” і копіювання кроків та підходів, не буду копіювати чиїсь ідеї, а буду їх розширювати та вдосконалювати.
Це я, і Я це люблю 🙂

Отож власне перша десятка (так саме перша, адже надіюсь ще назбирається і друга) правил мого життя, тих правил яких я завжди дотримуюсь,  і тих які мене формують в своїх судженнях:

 1. Все що роблю, стараюсь робити унікально. Ще від школи я робив кроки, яким сам дивувався; в часи коледжу усвідомив деякі мінімальні речі; в університетські часи ряд речей мені відкрились геть по новому. І все мене привело до кристалізації самого себе, усвідомлення речей які імпонують мені, і які є унікальними в моєму виконанні.
 2. Якщо я знаю людину вже давно, то онлайн з нею ніколи не вітаюсь. Не кажу “Привіт” і не кажу “Па-Па”. Це правило я собі поставив тоді, коли усвідомив, що саме таким методом можна не розлучатись з людьми, можна завжди бути на зв’язку з ними.
 3. Не терплю повторів в житті ні від людей ні від себе. Особливою неприязню в мене нагороджена не контрольована реклама.  Тут і тут можна почитати детальніше. Більше того – я стараюсь не допускати повторюваності в житті: я йду різними стежками коли в горах чи в місті (адже вертатись тією самою то моветон). Якщо я щось з кимось говорю, також не допускаю повторювань (є такі люди які б тільки тринділи і то ні про що. Мене це харить, і я таке зупиняю зразу).
 4. Не ображаюсь і стараюсь не ображати. В принципі мої нерви мають бути дорожчі мені ніж мої принципи. Контроль емоцій, це те що мені вдається робити. Це правило в мене в голові створює багато думок, які я ніяк не зберусь тут всіх описати нарешті.
 5. Якщо я зайшов в автобус, то сів і сиджу, а не ходжу десь по хліб чи по ще якусь фігню, щоб весь автобус мене чекав. Якщо ж є така потреба когось почекати, я краще взагалі не поїду. Смішно, так? А для мене це важливе правило, дуже харить коли люди цього не дотримуються. Мені за них соромно, або якщо чужі – то треба їх чекати. (Це не емоція, це принцип за дотриманням якого я пильно завжди слідкую).
 6. Якщо я роблю роботу то роблю якісно і з задоволенням, не шкодуючи ні себе ні часу. Не працюю заради грошей, вони в мене не є мотиватором. Але важливим є знання та глибоке розуміння того що я роблю. Я не буду ніколи робити “халявку” “абияк” “щоб тільки збутись”. Ніколи не прогинаюсь перед граничними термінами, які мені ставлять. Якість мого коду для мене важливіше ніж те що я можу не встигнути.
 7. Я не тисну на людей, я розумію що в них можуть бути свої бажання по життю. Багато різних ситуацій було в мене. Мені важливо, коли є якась проста, підсвідома домовленість про розуміння на рівні простих речей. Особливо ціную відвертість, як і в собі так і в людях. Якщо простота в житті є правилом для людей – вони мені автоматично імпонують 🙂
 8. Музика є правилом мого радісного життя, і це я вже 100% знаю. Я слухаю різну музику, і вона тільки на англійській мові і в межах EDM жанру. Слідкую за музичними подіями і не шкодую ні часу ні себе заради гарних ритмів електронної музики.
 9. Відео дивлюсь тільки онлайн, бо нафіга забивати мені комп’ютер та ще й тратити час на закачку торентами. А потім ще не дай Боже захотіти на СД записати, як в молодості. Мені не важлива якість,  мені важлива інформація і швидкість її подання. Пригадую як “Lie To Me” на англійській мові переглянув за тиждень всі 3 сезони. Також це зумовлю моє бажання дивитись всякі живі концерти та шоу діджеїв нашої планети (#ULTRALIVE, #ASOT600 цього року мене в цьому 100% переконав). І я не пошкодую ні себе, ні свого часу, нічого 🙂
 10. Жінка не призначена для кухні та для дітей, жінка – носій Божественного на Землі. Нею любуватись треба та кохати. А приготувати їжу я й сам можу, і дітей виховати з нею поряд – буде за винагороду від життя.

Я більш ніж впевнений, що багато подумає що ці МОЇ так звані “правила” не мають ніякого сенсу, що це все фігня, і що я не “смакував реального життя”. Звичайно в деякій мірі можу погодитись.  Але ІМХО, нічого поганого не має в тому коли ти сам формуєш правила свого життя, ними управляєш, і що саме головне – якщо налажав, то звинувачувати треба тільки себе.  До речі я дуже самокритичний, і це правило мені дуже допомагає. Але як саме – про це розкажу вже в майбутньому пості.

Моє життя, Мої Правила …

My-Life-My-Rules-Cloud

Слід нагадати, що правила взялись не на порожньому місці. Позитивний вплив на формування моїх думок про правила зробили ряд людей з Інтернету, яких я вже давно знаю (або знаю недавно але вони мені попали під очі 🙂 ). Ось наведу пару прикладів Правил учасників спільноти #haluzhnetХристина Єрем,  Ігор Стефурак, РоманВіраОляСергій а також підбірку правил зроблену авторами проекту @InspiredUa від імені Павла Дурова (творець “Вкантактє” якщо хтось не знає).

Дякую всім 🙂

Під час пошуку матеріалу для даної статті, натрапив на цікаве графічне представлення інформації подібного характеру:

LIFE - All In One

Треба буде це взяти на озброєння, при підготовці наступної серії правил.

Version 1.10 delivered 🙂

7 thoughts on “Правила життя [v1.10]

 1. “Жінка не призначена для кухні та для дітей, жінка – носій Божественного на Землі. Нею любуватись треба та кохати. А приготувати їжу я й сам можу, і дітей виховати з нею поряд – буде за винагороду від життя.” Ну таке гарне правило №10!!! Перечитуй і перечитуй))))

  1. О, це дуже добре, радий прозвучало це магічне “Перечитуй”. Це як “бальзам на душу”. ДЯкую.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.