BackInTime +13

Під такою специфічною темою вирішив сформувати думки-підсумки по дуже цікавому дійству, яке у всіх трапляється як мінімум 1 раз в життя.

OK

Недавно мав нагоду побувати на зустрічі однокласників. Для когось то було 13 років як вони закінчили 11 клас, а для мене було 15 років як я закінчив 9 клас і пішов у вільне плавання.
Отож що з того часу змінилось, що відбулось, що вдалось надбати а що втратити.

Про людей

Люди не змінюються. Змінюється твоя думка про них. Змінюється твоє враження від того наскільки люди можуть бути цікаві, скільки можуть привнести в твоє життя. Змінюється твоє відношення до манери спілкування з людьми. Наскільки багато різних людей настільки багато появиться в тебе досвіду в спілкуванні та адаптації до людей та їх специфічних відмінностей.

Про час

Час біжить швидко, але це не страшно. Головне що за цей час вдалось зробити. Є випадки що час не дав можливості змінитись людям чи досягнути чогось в житті. Є випадки де з плином часу люди зробили багато речей, і тоді здається що такі люди “на ти” з часом.

Про досягнення

Кожен досягнув певних рівнів в тому що хотів, точніше в тому до чого прикладав багато зусиль. Хто не прагнув щось досягнути, той так і лишився на своєму рівні. Швидше за все хотілось – але напевно були якісь фактори, що зупиняли процес. Хтось досягнув успіху в дітях, хтось в роботі на Москву та Чехію, хтось лишився досягати успіхів в селі, хтось досягнув успіху в інших містах, хтось став вчителем, а хтось програмістом.

Про мрії

В школі були – ми мало що мріяли на загал, хіба що як би то по-швидше піти додому. Мрії появились тоді коли пішов з школи. Важко говорити про мрії, коли більшість не кажуть про них в голос. А ті, які казали, то їх мрії трансформувались в досягнення. І це логічно і це правильно. Не знаю чи є ще в когось якісь мрії, при їхньому рівні досягнень, але думаю мрії можна і треба мати, бо інакше життя трансформується в існування.

Про результати

Як результат розрізненого життя, розділених інтересів – ми всі живимо по-різну. І важко перетинатись та спілкуватись. А якщо буває якась зустріч, то її результатом лиш гарні спогади з минулого, коротенькі новини з теперішнього, та майже нічого про майбутнє. Мінусом такого є не вся кількість людей, які змогли прийти на зустріч. А виправити можна це тільки ще одною зустріччю 🙂

Про враження

Сімя міняє людей. Перша любов чи перша закоханість чомусь не забувається, не стирається як файл з жорсткого диску. Люди, які колись були говіркими в школі, стали мовчазними. Люди які “мовчали” більшість свого шкільного життя стали говіркими. Зовсім не так вже дивишся на людей, з якими ти мало що колись говорив, а тепер раптом знайшлись спільні теми для спілкування. Дивно як багато чого в людях не помітно з першого погляду, і потрібні роки щоб це побачити.

Загалом я радий, що мав нагоду побувати на зустрічі, побачити та поспілкуватись з людьми з якими я завжди находив спільну мову, а від тепер ще ближчими вони мені здаються.

До наступної зустрічі хотілось би щоб у нас в житті сталось багато цікавого, але щоб ми з часом не дуже помінялись, щоб ми були молоді і життєрадісні і оптимісти, і не піддавались соціальним стереотипам, які нас поїдають.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.