Чим визначається вік людини?

Тим чого вона ще не знає.

pr_2013-10-hi-res

Не треба знати скільки років людині. Спитай її що вона ще не знає в цьому житті. Поспостерігай за людьми – що вони кажуть що ще не знають – і ти приблизно зорієнтуєшся. Це коли кажуть, що не пробували ще какао з молоком, а ти ж вже знаєш як воно смакує.

Це коли ти усвідомлюєш що ти книжки ще читав, а є люди, які виросли на аудіо книгах, і поняття “слухати книгу” їм більш близьке ніж читати.

Коли ти починаєш розказувати про MS DOS чи Windows 3.11 чи Windows 95 чи Windows 98 а зустрічаєш репліки типу “в мене почалось все з Windows XP” або навіть можуть сказати “А що такі були?”.
І ще тоді коли оперують терабайтами в повсякденному житті, але про флопіки ніхто вже не знає.

Це коли телефон не Nokia 3210, а Андроїд (і вони мають на увазі всі телефон з тач інтерфесом). А головне в ньому не довгий вік батареї чи якість прийому антеною, а наявність соціальних мереж та музики.

Це коли ти бачиш що дуже модно стає постити малюночки з касетами, з олівцями якими перемотував колись пісні. І якось так дивно спокійно реагуєш коли пишуть, що це нова фішка нового століття, усвідомлюючи що все це ти колись робив, до того як воно стало мейнстрімом.

Це коли ти бачиш які телевізори тепер виробляються, і усвідомлюєш що вони майже одноразові, та ще й дуже компютеризовані. І слухаючи, як люди обурються що в ньому нема Wi-Fi модуля, тихо сидиш в сторонці і згадуєш як ти ремонтуав лампові телевізори, і приходилось зазирнути вглибинну сутність фізики ефірної радіопередачі.

Це коли ти приходиш в клуб а там ще грає стара російська попса, а в тебе в голові вже electro and progressive house. Це також тоді коли, ти вийшов з андеграунду формування чогось що вже стало мейнстрімом.

І це також тоді, коли ти усвідомлюєш що ще так багато в житті ти не знаєш, хочеш вивчити, скористатись, відчути прогрес та проаналізувати наскільки воно тобі треба взагалі.

І на останок.
Було б добре якщо б ми забули про час, і вимірювали свою старість знаннями про цей всесвіт. Таким чином дані і не губились би за стінами новизни та байдужості.

how old would you be

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.