10 ранку, вже на роботі. Вже настрій робочий. Працю аж до 19 а той дальше. Обід для мене як сайд ефект людського буття – поїв (15-20 хв) пішов далі працювати. При першій же нагоді я б відмовився від їжі. Це імхо трата часу, краще попрацювати. Тому в більшості випадків мене можна застати на роботі чим будь де інше.

33479_original

Але в державних установах України все не так.

Хотів як швидше – взяти таксі, та як на зло всі десь порозбігались блін. Коли не треба, то сунуться з своїми послугами на кожному кроці, а коли дуже треба повний 0.

Приїхав, прийшов в установу №1, виявилось не туди, та й ще 12:01 і вже блін всьо позакривали, обідають відітєлі …

Послали в установу №2, яку ледь найшов через фейкових допомогачів. Там таки ж знову обід триває …

Не розумію, чому не зробити так, щоб в будь який момент був хтось на роботі на підміні, щоб людина прийшла і її могли вислухати, невже так багато треба для цього?

Обід для людей це святе блін, таке враження що більшість часу люди обідають, а працювати то таке, додаткове …

Купа раз бачив: прийшов на роботу (запізнитись на пару хв це норма, навіть якщо це 30-40 хв), кава, покурити, почаювати, потриндіти, всіх обійти, ніби сто років не бачились … вже й 11 година, там якісь дзвінки, трошки тяпнув роботи, вже й обід. З великою радістю йдуть на обід і обідають чим довше. Після обіду знову ж таки прокуритись треба, бо треба щоб все вляглось, курити в робочий час а не в обід… А там і на сон тяне після обіду. Потім же якісь справи свої можуть бути  в людей, треба ж. Вже час вилетів з роботи. Потім вже й кінець дня, а роботи то толку зроблено. З 8 год дня, робочих  десь 3…. це гіпер не раціонально.

Висновки:

– Відсутність нормального режиму обіду створює сайд ефект – ти забуваєш що люди обідають, і думаєш що завжди в будь який момент ти можеш зробити те що тобі треба (піти в паспортний столі, чи в іншу установу).

– Робота має бути якісна і вчасна, і це походу підтвердження мого перефекціонізму, який не дуже поширений серед соціуму.

– Хочеш по дурному потратити час, під в період обіду в справах в держ. установи.

Цікаві дані найшов тут: За статистикою кожен п’ятий співробітник змушений працювати без перерви через забаганки керівництва:

001d5d213f611a5e9f58566f4c68afc2

ac9db4703f0c239cb3c9cbb5991d0b61

9178230251164736563

Advertisements