Напевно зірки так склались а може це якась проста банальна річ, а я мав можливість певним чином бути взломаним в себе на робочому компютері. В певні мірі поз-за мене – я не заблокував компютер на Вінді7. Ось хочу вам розказати думки про  моє відношення до подібних ситуацій.

MyAttitudeЯ просто виключив 2 монітори, а систему не блокував, і людина, яка випадково чи свідомо включила живлення монітор мала можливість без вводу пароля щось робити на моєму компютері. Нічого кращого не придумалось як поставити аватарку в скайпі і волпепер на робочому столі в порнографічному жанрі.

І все було б добре, як би таку дурацьку поведінку я сам сповідував – я б мав сприймати це як жарт, як нагадування що треба локати комп, чи ще щось в цьому роді. Але ж я серйозний пацан, я такою хуйньою не займався, не займаюсь і не буду робити (маю на увазі пакостити людям коли вони не заблокували комп). Як завжди, я просто в мозку не можу “вродити ідею” доторкнутись до чиєгось компа. Чийсь комп це інше приватне життя, я не маю на нього права. Навіть як би це був комп дружини, я теж не маю права.

З дослідження хісторі браузерів, порно контент був скачаний браузером файрфоксом в 2 етапи: 1 етап тайпінг слова ніби на англ мові але вийшло “фіі” ну і 2 етап тайпінг нормально вже кирилицею. Такий фактор каже про субєктивний характер “пакості”, і людина або була не уважна до включеної мови або пяна.
Касперський чомусь найшов вірус в моїх старих бекапах за серпень. Ось купа місяців пройшло не було віруса, а тепер є. я хз, може це Каспер, може Дропбокс, може джаваскріпт, який був “покусаний” вірусом на іншому хостінгу, але – НЕ МОЖЕ бути це все співпадіння в один момент часу.

А тепер до головного:

  1. Я не локаю (блокую) комп, бо в компанії де я працюю, всі працівники для мене як одна велика сімя. Всі знайомі мені так чи інакше, мені з усіма завжди цікаво поспілкуватись, щось взнати, щось комусь розказати. Я не локаю (блокую) тому що це економить мені час (реально 3 рази тайпати пароль коли ти спішиш, мені не подобається). Я не локаю комп, бо в будь який момент я готовий показати свій компютер працівникам для наших сумісних досліджень по роботі. Так, я вище казав що компютер це приватна власність, і я вважаю як я власністю розпоряджаюсь це вже на моїй відповідальності. АЛЕ 🙂
  2. Якщо це “сімя”, якщо це, блять, командна робота, якщо це, сука, кажуть тобі “культивуй командний дух, культивуй внутрішню атмосферу довіри між людьми”, якщо це врешті решт умні-заумні теорії, практики, тренінги про те як побудувати роботу з людьми то де їх результати? 
  3. Чесно, якщо я мушу локати свій комп від своїх же працівників, то це означає, що кругом самі дебіли. Люди, які так і норовлять тобі нагадити, напакостити не тільки на робочий стіл, а й в душу, люди яким тіки одного в житті треба – “підїбати” і “затролити”. А душа довіряє людям, душа думає що люди добрі, що люди адекватні. А люди виявляються бидлом. Гроші головне в кишеню капають, а моралі якось не було часу приділити. Де ця славнозвісна інтелігентність, де ця освіченість та мораль? Де? Вона вже що не популярна?
  4. Мені мають написати лист вищестояче керівництво з контекстом типу “Ти не за локав комп, тому в тебе вірус, А локати треба бо це процес фірми”. Блять, а ліпшого лікарства від дебільства працівників ви придумати не могли???
  5. Якщо вже маю локати комп від дебілів працівників, то в такій компанії я працювати не хочу.

Гарним підсумком до цього маленького посту я вирішив подати таку візуалізацію:

8a1339b1ea9a9bfd0a52081c62cb8a2d

Вона каже про те, що проблема то в дійсності, не є проблемою (я поміняв аватарку, поміняв волпепер, поміняв паролі, зізвонився з ІТшником, щоб пофіксати віруси), проблема – є відношення до фактичної проблеми. А в моєму випадку, це відношення до людей які працюють поряд 8 год в день, 40 год в тиждень (з дружиною так багато часу можна не провести як з командою в кімнаті на роботі). Відношення і принципи, які можуть просто викреслити людину з життя, немов би вона померла для мене.

PS. Хочеться вірити, що це дійсно якийсь технічний вірус, спойлер, чи дирка в тімвювері, чи глюки дропбокса з сервісом ifttt бо з таким я б міг ще змиритись. Але не зможу змиритись якщо це людина зробила, з якою я вітаюсь кожного дня, людина в очі якої я дивлюсь. Мені в таких випадках шкода Бога, що він дав народитись таким людям. Шкода, бо Він усвідомлює те що він любить всіх, а я можу не любити.

PS2. І знову ж таки – здається негативний пост, а я все одно знаходжу позитив в такій ситуації:

  • Точно впевнився, що є люди а є бидло (цим не позитивний ауткам *ROFL*)
  • Викристалізувалось ще одне моє правило життя
  • Джек Спарров з його жартами, хоч тут згодився 🙂
Advertisements