Успішність

Так сталось, що я був свідком дискусії на тему про успішність людей. І я вирішив зібрати пару різнобічних думок, і підсумувати своїми. Нижче наведені цитати від різних людей, і тому з метою уникнення можливих конфліктів, я подаю це анонімно.

23441d0b7c2067bef361daa61735cd27

X1:
Успішність – це коли людина добилась у своєму житті того, чого хотіла, усіх поставлених цілей. Навіть домогосподарка – і та може бути успішною, якщо у неї вдома все блищить як після Містера Проппера, діти нагодовані, чоловік задоволений, город посапаний. Це ж теж праця.

X2:
Кожен сам для себе визначає успішність. Для когось це фінансова незалежність, для когось – визнання серед оточуючих.

X3:
Успішність в грошах. Гроші рішають все. Успішний той хто заробив більше грошей.

X4:
Важливо брати до уваги точку, з якої відбувається оцінка. Людина може оцінити свою успішність, а також успішність може оцінюється іншими. Якщо є ціль, і відносно її виконання є позитивні результати, тоді ці міра успішності. Успішність, це процес, це шлях до щастя. Якщо оцінювати успішність когось, то це процес порівняння як людина йде кроками до своїх цілей.

Х5:
Якщо ти поставив ціль собі купити хліб, але вийшов з дому і повернувшись хліба не купив, тоді ти не успішний. Навіть якщо вийшовши в місто, ти найшов міліон грн і не купив хліб, ти все одно не успішний, хліба то все одно нема !

Власне, оcь що я думаю:

  • Успішність, це коли тебе в команді поважають, прислухаються до порад, йдуть на контакт. Тебе вчать і ти береш від них корисне і даєш їм в замін так само щось цікаве для них.
  • Ти успішний тоді, коли успішна твоя команда в досягненні цілей проекту.
  • Коли ти працюєш в компанії, яка тобі забезпечує гарне устаткування, комплектуючі, не шкодує грошей на новітні технологічні новинки, ти тоді успішний. Ти можеш для компанії принести прибуток своїм інтелектуальним рівнем, своєю працею, своїм вкладом в розвиток продукту.
  • Гроші, це тільки еквівалент вартості вашої роботи. Наскільки ваша робота заслуговує, настільки грошей вона і оцінюється.
  • Гроші-бонус це визнання вашої роботи, яка виконана більше ніж очікувано за нормальних умов. За успішне виконання задачі, завершення проекту, за те що не пошкодували залишитись на роботі пізніше чи прийти швидше. Чи хоча б за те, що пропагуєте та підтримуєте процеси та стандарти як треба “правильно працювати”.

    Wiki: Гроші — особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу.

В процесі підготовки згадався твір Бальзака  “Гобсек” (відео).
ІМХО: Якщо гроші ставити за мету життя, то таке життя не має вартості, не має еквіваленту з чим порівняти …

А якщо копнути ще глибше?
Етимологія слів “успіх” і “успішність”.

Success (успіх):

The achievement of something desired, planned, or attempted:

Successful (Успішний):

Having a favorable outcome: a successful heart transplant.
Having obtained something desired or intended: was successful in stopping the leak of oil.
Having achieved wealth or eminence: a successful architect.

Успіх:

Позитивний наслідок роботи, справи, змагання, життя тощо; значні досягнення, удача, талан. Позитивний результат діяльності, факт вищого досягнення поставленої мети. Здобутий успіх є великим збудником нової енергії, могутнім стимулятором творчих пошуків і злетів.

Успішність:

Наявність успіхів у чомусь.

Progress (успішність, досягнення в навчанні)

Movement, as toward a goal; advance. Development or growth: students who show progress. Steady improvement, as of a society or civilization.

А якщо врахувати колір очей, то ще от така думка є:

Вчені Університету Луїсвіль провели експеримент з кількома тисячами блакитнооких людей обох статей. Виявилося, що вони успішніше реалізували свої плани в життя, домоглися якихось досягнень, у порівнянні з тими, хто має інший колір очей. Блакитноокі люди успішніші в навчанні та освоєнні важких професій, їм добре дається гольф і хокей та непогано розвинене стратегічне мислення.

Остання думка, можливо без твердої основи, можливо в деякій мірі жартівливо, але в кожному жарті, що? 🙂

З вище наведених визначень успішності (як наслідок ряду успіхів) не має жодної згадки про гроші.
Більше того, ось англ ресурс про успішність і гроші, автор якої пише:

The monetary definition of success is secondary because it is more of something that if partially in your control, but mostly in the control of forces that we have no influence over.

І я повністю погоджуюсь з таким твердженням.

Як висновок.

Вже давно бачив це, але не мав де використати, ось нарешті найшлось:

Success Indicator: Characteristics For A Successful Life [Infographic]

People-3

The 8 Unavoidable Secrets Of Success [Infographic]

8-secrets-of-success-infographic

PS. Ось ще один ресурс (англ) про успішність в бізнесі. Треба буде почитати якось на вихідних, коли задумаю свій бізнес стартувати 🙂

Advertisements

One thought on “Успішність

  1. Досить хороший контент, відбірний я сказав би. Побільше таких людей хочеться мати біля себе, щоб швидше прогресувати. Тримай може допоможе тут книги, які грунтовного допомагають в саморозвитку besmarttoo.blogspot.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.