FMIF

Чисто на базі фізіогноміки, психології, суб’єктивізму та довіри з першого погляду, не залежно від політичних їх напрямів, минулого чи теперішнього спробував звести декількох людей.

eye

“+”

Люди яких я знаю/памятаю давно, або нові люди, і з найбільшою імовірністю я схильний їм довіряти.
А. Гриценко (кандидат в ПУ), О. Богомолець (кандидат в ПУ), Д. Ярош (кандидат в ПУ), Тігіпко (ПР, кандидат в ПУ), Ю. Мірошниченко (ПР), М. Садовий (Львів), Ю. Литвиненко (журналіст), Т. Даниленко (журналіст), Н. Соколенко (журналіст), М. Джемілєв (лідер кримських татар), С. Лещенко (журналіст), М. Кицюк (ІФ-Севаст),  О. Сич (ІФ), С. Таран (політолог, оглядач, Київ), Парасюк (активіст майдану), А. Шевченко (БЮТ, колишній журналіст), Ющенко.

“-“

Люди, яких ми бачимо час від часу, але рівень довіри в %-му відношенні дуже малий.
Порошенко, Тимошенко, Турчинов, Яценюк, Симоненко, Царьов,  Добкін, Ляшко, Кузьмін, Бойко, Цушко, Янукович,  Рабінович, Королевська, Шуфрич, С. Власенко (БЮТ), В. Бондаренко (Київ), М. Гавриляк (ІФ), Т. Случик (ІФ), Коцаба (ІФ).

“+/-“

Люди, яких я ще не розкусив, або коливаюсь з висновками бо ще мало бачив їх жести обличчя в повній мірі.
Тягнибок (ВО Свобода, кандидат в ПУ), Парубій, Андрій Білецький (Всі вони 3-оє повязані націоналізмом та СНПУ), Корчинський, Кличко,  Юрій Луценко, Ігор Луценко, Л. Оробець, М. Наєм, Богословська, Д. Романюк (ІФ), В. Карасьов, Анушкевичус(ІФ).

Звичайно, я розумію, що можуть бути коментарі типу, “та як ти міг”, чи щось подібне. Але все више перелічине свідчить про те, що люди коли просто люди, це одне, а коли це політики, медійні персони, вони завжди під пресінгом інших людей, думок, цінностей, ідеалів. Але сама людина і її поведінка набагато цікавіші як обєкти дослідження, а ніж політичні/медійні перепетії.

І ще одне добавлю – є різниця між довірю добрим людям, та довірою сильним людям. І там і там є ризики.

Цікаво б було розширити список іншими людьми, і якщо б ви добавили пару, це б мені допомогло показати більшу картину своїх вражень та думок.
Згадуючи свій досвід в фізіогноміці та аналітиці людини по обличчю коли вона політик, в 98% я був правий. І якщо вже на то пішло – знаючи секрети людської поведінки, дуже легко робити вибір. Дуже легко побачити як людина бреше чи каже правду. Дуже легко відсіяти кукіль від пшениці…

Слава Україні !!!
PS. про брови. Теорія визначення брехні, Невербальне спілкування, Як розпізнати брехню, Значення деяких жестів.

PS2. David Guetta має рекординговий лейбл “F*** Me I’m Famous”, то ж я подумав таке “F(Ph)isiognomic I’m Famous”, власне звідси і назва топіка.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.