Політичні сни

А вам сняться політичні сни?
Ви спочатку не розумієте, а потім все прояснюється.
В мене поки що 3 таких вже є. Всі сни об’єднує те, що перед ними, я про політику не думав, не дивися новини, або точно не надавав тому значення.

ukrmova

2004

То був не то липень не то серпень, але липень більш ймовірно. Снилось купа людей, політичних. Там і кучма був, зібрались всі, щось говорили. Пригадую, що всі вони якось дуже рівно стояли в шеренгу, і хтось до них говорив. Пригадую, що там було щось дивне.
Більше деталей вже не пам’ятаю, але пригадую я той сон записав десь, і забув де.
Але потім буквально на 2 день, був якийсь саміт з участю багатьох політиків. Ось тут є перелік всіх самітів, і той що за 2004 (тут ще деталі), якраз підходить до моїх спогадів:

Президенту Кучме также не удалось добиться для Украины статуса страны с рыночной экономикой.

Не пригадую політичних снів від 2005 до 2014, але я міг їх не записувати, або вони не справляли на мене враження, або я їх забув, а згадаю то добавлю.

2014-Березень-27

Сниться ЮВТ, сиділа за журнальним столиком на дивані, в короткій юпці. Навколо аристократична обстановка – гарні столики, дивани, шафи. Читала якийсь журнал. Я підходжу ближче, а вона мені показує свою “квітку”. Рано встаю читаю новини – а вона офіційно сказала що йде в Президенти, і якраз запросила журналістів, показати свою … 🙂 квартиру-будинок з усіма тими аристократичними диванами, столиками, шафами.

За словами активістів, мешкає Юлія Тимошенко в двоповерховому особняку, загальна площа якого – 450 кв. м. Вона стверджує, що будинок орендує близько 10 років. Проте документи так і не показала.

2014-Червень-01

Мені нині снився В. Литвин, він давав інтерв’ю комусь. Підійшла його дружина і почала відверту розмову про щось. Але Литвин якось штурхав її і вони відійшли від інтерв’юера.
Потім рано читаю цю новину, про можливу посаду Голови ВРУ Литвинові.

Сам Литвин на посаді голови Верховної Ради – це дуже поганий показник, який говорить, що в країні нічого не відбулося: немає загиблих, немає окупації Росією. Точніше, все відбулося, але влада від цього не змінюється і це не дуже сподобається населенню.

 

Аналітика.
Не думаю, саме таке тлумачення вірне, але все ж таки додам. Ось найшов тут:

Співробітник Українського НДІ соціальної та судової психіатрії і наркології, психолог Юлія Дубінська розповідає, що якщо політика таки потрапила до ваших снів, необхідно більше пестити один одного.

Все ж таки думаю, і відчуваю, що такі сни – це ознака брехні, небезпеки, обману. Ось пару тлумачень звідси, Про час:

Если во сне вы увидели какого-нибудь известного политика, то, очевидно, окажетесь в такой обстановке и среди таких людей, что пожалеете о бездарно потерянном времени

Хоча крім прогностичного політичного характеру, думаю варто задуматись над таким тлумаченням:

До чого сниться сон: чи Вважаєте ви, що виступаєте як представник людей і добре справляєтеся зі своєю роботою? Або ви виявляєтеся під величезним тиском, тому що змушені виступати як посередник між різними групами – колегами по роботі, родиною, що посварилися друзями? У першому випадку сон може означати, що ви добре справляєтеся з такою роботою, але в другому – вам має сенс передати цю роботу комусь іншому

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.