про Серіали

2019 визначний рік. Закінчилась епоха Порошенка (змінилась на епоху Зеленського).

Шелдон з “Теорії Великого Вибуху” (The Big Bang Theory) у фінальному епізоді серіалу отримав Нобелівську премію, і усвідомив, що “наявність змін в житті” є константою існування у Всесвіті.

Людству вдалось побачити перші фото/обриси Чорної Діри.

Всі хто міг повбивав кого міг в “Грі Престолів” (Game of Thrones).

А що ж далі?

 

Південний Парк” (South Park) найімовірніше, випустить свій останній 23-ій сезон в вересні а далі #cancelsouthpark.

В 14-сезоні “Надприродного” (Supernatural) Бог прийшов після довгих молитов і ще раз доказав, що життя на планеті Земля Йому тільки в забавку, як письменнику та сценаристу, і з усієї любові повбивав найближчих йому людей, ангелів та інших творінь небес. В останньому 15-му сезоні (2019/2020), який напевно знімається саме зараз, вже навіть не знаю що й чекати.

Дальше, є надія на “Чорне Дзеркало” (Black Mirror) з ідеями Netflix з використанням психологічних та соціальних загадок з техногенними напрямками розвитку людства.

Можливо продовжиться “Статеве Виховання” (Sex Education) з відомою Gillian Anderson з Х-Файлів та рядом інших нових акторів.

Впевненими кроками йде “Хороша Битва” (The Good Fight). В 3му епізоді серіал отримав актора, який був головним в серіалі “Майстри Сексу” (Masters of Sex). Юридичні справи в “Хорошій Битві” настільки реалістичні, що мені з кожним епізодом здається, що його закриють за політичний контекст (частково проти Трампа, расові питання, і так далі). Серіал прийшов плавними кроками з франшизи “Хороша Жінка” (The Good Wife), який я теж думав закрили поз-за політичних нюансів. Але ні, то просто ребрендінг/франшиза. Цими днями переглядаю “Картковий Будинок” (House of Cards). Де крім англійської мови, можна ознайомитись з системою управління в Америці.

Нове дихання (нові пари жіночих грудей :)) отримали “Зачаровані aka Відьми” (Charmed => Charmed 2018). Сезон 1 пройшов. Чарівну та розумну мулатку я просто не міг пропустити 🙂

Чекав на Сезон 6 серіалу “Кремнієва Долина” (Silicon Valley) а він затримується. Потенційно в 2020-му.

Відчуваю, що міні-серіал “Маніяк” (Maniac) від того ж самого Netflix, може перерости в щось подібне як “Чорне Дзеркало”. Але навряд чи їм буде вигідно підтримувати дві однакові франшизи.

Падіння Ордена/Лицарів/Тамплієрів” (Knightfall) зацікавив мене тоді, коли “Гра Престолів” відпочивала. Тема “Чаші Грааля” мені завжди була цікава, + англійська мова. Але по суті так собі серіал, я більше матюкався за тупі сценарні моменти, коли я казав подумки “Ну як так може бути???”. Так чи інакше, поточний сезон 2 закінчився (як можна б догадатись) смертю Короля Франції. Сезон 3тій, навіть якщо й вийде ос я вже не маю бажання дивитись. хз.

 

Корона Королів” (Korona Królów)- польський серіал про добу правління короля Казимира Великого в Польщі. Ось ось підходить до “смерті короля”, а далі не знаю. Поки що сценаристи і режисери роблять добру роботу.

Якщо все з нового закінчиться в 2019/2020, прийдеться дивитись “Вікінгів” (Vikings)

З рубрики “#НеЗайшов
The Handmaid’s Tale (зупинився на 2му епізоді)
The Resident (щось не пішло і все)

З рубрики “Можливо”
Suits
Extinct

 

А як у вас? Що дивились? Що дивитесь? Що радите а що ні?

 

PS.

Спочатку, я написав величезний/довгий пост на Facebook-ку (рідко пишу такі там), з посиланнями на групи/сторінки. Відіслав. А Facebook не зберіг. КАРЛ, НЕ ЗБЕРІГ ПОСТ !!! Потенційно поз-за великої кількості “згадування” груп/сторінок. Потенційно одна з них відключила публічне тегування. Я ж думав, що довгі пости конвертуються в Нотатки, а ні… Як сторіс пішло, а як пост пропало. Але я не міг звідти витягнути (скопіювати) текст.

Ні тобі “Скопіювати текст” з “трьох крапок”:

Тільки дурацький автоплей.

Ні тобі “Скопіювати текст” в кінці сторі:Ні тобі мобільного тапа, щоб виділити і скопіювати текст.

Границь моїй злості не було… В Саппорт написав.

Ось чому пост має бути швидким (текст + максимум лінк), а статті мають бути в нотатках або на блогах.

Але потім, включивши свої навики програміста, та природну впертість до технічних труднощів, відновив текст. І ось стаття. І ось тому такий artwork 🙂

 

 

Добре, що WordPress як і будь-які блого-платформи, мають можливість перетворення HTML коду в нормальний візуальний текст. Тому скопіював, вставив, змодифікував трохи, і стаття готова.

Не любив я сторіс ніколи. Не моя то функціональність.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.