Хто це?

Це звичайний громадянин України Андрій Лундяк. 😉

P1200321_av

1998-2015 майже постійно проживав в Івано-Франківську, але з 2015-го року живу в Кракові. Праацюю Web програмістом базуючись на технічній освіті (аж двох навіть).
Час від часу свої думки по роботі формую постами в блозі присвяченому суто робочим нюансам.
I would Prefer Quality Than Quantity – що значить те, що я затятий борець за якісь в будь якій роботі, а не кількість.

Мене можна знайти на ресурсах Інтернету, популярних не тільки в Україні.

http://about.me/andrii_lundiak
https://about.me/andrii_lundiak

Але сповідую один інтересний для мене але дивний для інших принцип – Я стараюсь не вітатись в онлайн чатінгах. Таким чином я хочу відчувати, що я з тою людиною і не прощався. Уявіть собі, якщо б люди не знали такої речі як прощання – думаю життя було б краще на Землі.

Імпонують стилі мислення людей які мають свою, не стандартну точку зору, яка в деякій мірі революційна, максималістська, звичайно новітня, але в той час і людей, які здатні зрозуміти інші точки зору та бажають навчитись чогось нового/корисного від інших.

Ціную в людях чесність, відвертість, самокритичність, відсутність егоцентризму, можливість постібатись з самого себе, бажання поспілкуватись на англійській мові а також бажання знаходити нестандартні виходи з будь яких стандартних чи нестандартних ситуацій.
Враховуючи власний трудоголізм, ціную цю згубну звичку в інших людях також.
Якщо про роботу зайшло, то в людях ціную відданість роботі, бажання покопатись в коді ціною свого часу чи інших соціальних обмежень. Також важливе для мене розуміння людиною роботи, в першу чергу як 100% творчість (а не як засіб заробляння грошей).

Англійську мову до речі вважаю не тільки важливим інструментом в роботі, а також частково своїм хоббі. Адже саме через неї мені відкривається світ, та й врешті-решт мені просто подобається нею говорити і писати, навіть в певній мірі більше як рідною.

Якщо музика то тільки електронна (house, trance, minimal, deep, techno, dnb, dubstep, 2step, chilout, downtempo), і по цьому напряму моїх думок я підтримую свіжими новинками окрему сторінку
Хоча загалом подобається різна музика, головне щоб від неї віяло позитивом і гарним ритмом.
Невід’ємним тут є те, що крім прослуховування я активно слідкую за розвитком музики як індустрії, цікавлюсь трендами, новими альбомами, цікавими фактами з життя DJ-їв, EMAs, AMAs, Grammy та інші церемонії чи події.

Ще маю хобі “Генеалогія+Етимологія” все в купі, бо в моєму конкретному випадку я досліджую родовід по гілці “Лундяк”, також досліджую етимологію прізвища ну і паралельно, так вже завжди стається, історію прізвища та історію села частково. Є свій ряд методик та гіпотез. По цій групі питань веду окремий блог.

Катаюсь на лижах, хоча віднедавна катаюсь і на сноуборді. Тепер кожен новий сезон відточую навички, не професійно звичайно, але для отримання адреналіну, дофаміну і решту гарних хімікатів мені хватає. Punk-rock або dubstep + dnb музика є невід’ємним атрибутом в даному виді відпочинку.
За свіжою порцією Оксигена не проти походити в гори – будь які вилазки при будь яких умовах за наявності часу.

Подобається робити фотографії, в яких можна побачити не стандартні вигляди, дивні ситуації, які звичайним оком не побачити. Я навіть не аматор, але якщо так життя розпорядиться, і в мене буде колись багато вільного часу, то я б хотів цим ремеслом більш детальніше оволодіти.

Здатен оцінити гарні жарти, але ніколи не запам’ятовую їх так щоб потім можна переказати.
Завжди у всіх ситуаціях шукаю гарного настрою та позитивних висновків. Приємно коли зустрічаються люди з подібним підходом.

Готовий завжди
 поспілкуватись на будь яку тему (поки що виключених тем нема).

Цікавлюсь психологією відносин, декомпозицією снів, фізіогномікою, астрологією, історією ну і філософією загалом, але я не freak філософ, не бійтесь. Також цікавлять новинки науки і технічного прогресу людства.

Відносно фільмів, кіно та загалом відео контенту, віддаю перевагу в першу чергу комедійним жанрам.
Сприймаються також жанри де розкриваються теми людського життя, психологічних аспектів, історичних фактів та інших речей що дає розвиток сірій речовині.
Не переношу бойовики і жахи. ІМХО життя й так паскудне, а тут ще й ця фігня 🙂
А взагалі якщо фільм на англійській мові, то можна будь який жанр 🙂 головне щоб там було побільше чітких та виразних словесних зворотів.

Коли є час і натхнення можу покуховарити. Не закриваю очі на експерименти в даному напрямі. Приготувати борщ чи якийсь особливий суп, деруни чи інші страви з картоплі, чи насмажити млинців для мене не є складним. Ряд страв я ще не вмію готувати, тому думаю бажання навчитись готувати побільше страв в ранг “Мрії” можна віднести. Останнім часом подобається робити коктейлі (маю шейкер і деколи збираю знайомих на тестування).

По біоритмах, я 100% сова, як би я не старвся змінитись.

I’m Sagittarius And I Know It 🙂

Є багато речей, які я не люблючи не розумію чому вони мені мають подобатись, і про них я більш детально розкажу в цьому блозі. Наприклад я ніколи не грав в ігри серйозно, я ніколи не був фанатом футболу і пива … і я страшенно не люблю “повтори” будь чого (як не дивно навіть у навчанні).

Вважаю що я досягнув певних результатів в напрямах “Робота” та “Загальна обізнаність”. Але ряд більш важливих досягнень ще попереду.

Загалом: Мрію про стандартне життя, яким живе більшість соціуму, з коханою жінкою, з дітьми і з решту всіма прибамбасами 🙂
Робота: Мрію взяти участь в робочому проекті, де можна буде займатись генною інженерією, програмуванням людського організму, фіксанням його існуючих багів, дослідженням геному. І знову ж таки мрія, бо майже недосяжно для мене.
А якщо щось більш реалістичне, то участь в гарному ідеалльному по моїх мірках проекті де мої знання по Web UI я б зміг використати сповна а також навчитися ще багато чого нового.
Інше: Мрію навчитись ідеально завязувати краватку, і то всіма методами. Ну це більш реалістична мрія 🙂 Відносно розмовних мов, я мрію знайти час і спробувати вивчити Польску, Італійську, Французьку і можливо якусь із скандинавських мов. А також хотілось би вивчити основи мови жестів.

Якщо щось я пропустив про себе, що варте уваги відпишіть мені – додам 🙂

Do Not Hesitate як кажуть …

PS: Infographic About Me 🙂

InfoGraphic about Me :)

One thought on “Хто це?

  1. -“По біоритмах, я 100% сова, як би я не старвся змінитись.”
    -“Відносно розмовних мов, я мрію знайти час і спробувати вивчити Польску, Італійську, Французьку і можливо якусь із скандинавських мов. А також хотілось би вивчити основи мови жестів.”
    -“Здатен оцінинти гарні жарти, але ніколи не запамятовую їх так щоб потім можна переказати.”
    -“Уявіть собі, якщо б люди не знали такої речі як прощання – думаю життя було б краще на Землі.”

    Ну що тут скажеш -highfive! 😉

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.